Referencie

Otázky vznesené našimi klientmi sú rozmanité ako príroda. Hľadanie odpovedí je naším poslaním, ktoré nás sprevádza každý deň, takže sa klienti na nás môžu obrátiť s dôverou. Ich spokojnosť je našou najlepšou vizitkou. 

Rok 2018

Central Office s.r.o. (prevádzka stavebnín Tonex v Nitre)

Budova predajne stavebnín a bytových doplnkov v Nitre, Dolných Krškanoch, spolu s priľahlými pozemkami s celkovou výmerou 11 700 m2 sa predala pomerne rýchlo. V našej ponuke bola približne jeden rok. Budova pozostáva z dvojpodlažnej predajne s úžitkovou plochou 1 292 m2 a skladovej časti s plochou 850 m2. Súčasťou prevádzky boli aj vonkajšie spevnené plochy a priľahlé nezastavané pozemky.

Korzo Komárno s.r.o. obchodný dom

Život je zmena a preto sme aj my prispôsobili funkciu pre časť Priemyselného Parku Komárno tak, aby bola v súlade s prirodzeným vývojom v jeho bezprostrednom okolí. Vedľa OD LIDL vyrastie nový obchodný dom KORZO so štyrmi až piatimi obchodnými prevádzakami spolu s doplnkovými službami. To všetko na pozemku 12 700 m2, ktoré je v novom územnom pláne určený na funkciu "Plochy pre občianskú vybavenosť celomestkého a nadmestského charakteru".

Roky 2016/2017

CUKOP a.s., Vlčkovce okres Trnava

Vlčkovce s počtom obyvateľov 1 327 je neveľká obec v okrese Trnava. Od okresného mesta je vzdialená len 11 km po rýchlostnej ceste R1, ktorá križuje diaľnicu D1 približne 4 km od obce. Práve táto strategická poloha ju robí mimoriadne atraktívnou. Tu sa nachádza starý málo využitý cukrovar. Dnes sú už  všetky voľné pozemky a stavby predané resp. rezervované. Výrobná hala je z veľkej časti prenajatá. Svoje prevádzky tu začínajú budovať firmy ako SKARTEK s.r.o. - priemyselné riešenia a výroba prototypovTECHNOMAT SK s.r.o. - zváracia technika alebo PROGAST s.r.o. - výrobca potravinárskych prísad a korenín, ktorý si prikúpil pozemok k už existujúcej prevádzke. Svoje prevádzky tu plánujú vybudovať aj spoločnosti Optimagas Slovakia s.r.o. a Mini ZOO. Svoju činnosť tu ale začínajú aj menšie firmy ako Palivá pod lávkou alebo Peter Kovačič - stavebné práce. 

Projekt nového priemyselného parku a obchodnej zóny na Novozámockej ceste v Komárne

Od Komárna na Novozámockej ceste po ľavej ruke je pole s výmerou 20 ha v rodinnom vlastníctve. Už podľa doterajšieho územného plánu je funkčné využitie tohto územia iné než pestovanie poľnohospodárskych plodín. S tímom našich odborníkov sme vytvorili návrh na zapracovanie do nového územného plánu mesta, podľa ktorého je budúce funkčné využitie daného územia nasledovné. Plochy priemyselnej výroby by mali tvoriť plochu 80 340 m2,  plochy ľahkého priemyslu 80 500 m2 a plochy občianskej vybavenosti celomestského a nadmestkského významu 58 300 m2. V tejto podobe budú pozemky k dispozícii pre developerov, ktorí pozemky ďalej zhodnotia až do finálnej podoby pre konečných užívateľov. 

PRIEMYSELNÝ PARK KOMÁRNO (areál bývalého Hydrostavu)

Areál bývalého stavebného giganta v Komárne postupne ožíva. Prešiel konkurzom a súčasný majitelia prejavili ochotu investovať do výstavby úplne novej infraštruktúry, na ktorú je už stavebným úradom vydané územné rozhodnutie. Už pred časom v časti bývalej tesárskej prevádzky kúpili pozemky spoločnosti ako COMKLIMA s.r.o. - klimatizácie a vzduchotechnika, AGIM s.r.o. - stavebná spoločnosť a OLYMPŚ DOOR s.r.o. - garážové brány. V časti bývalej betonárky stojí prevádzka spoločnosti PYROKOM s.r.o. - hasiace prístroje a pozemok RA TRANSORT - logistika a pracovné stroje. Práve v tejto časti sú ešte voľné pozemky vhodné na priemyselnú zástavbu a polyfunkciu. Ešte pred začiatkom našej spolupráce majitelia predali časť areálu spoločnosti, ktorá ich nedávno predala obchodným domom LIDL a MERKURY MARKET. Pre dané územie sme pripravili s tímom našich odborníkov urbanistickú štúdiu pre zostávajúcu časť areálu, vypracovali podklady na územné konanie, ktoré už aj nadobudlo právoplatnosť. Vypracovali sme tiež návrh zmien do nového územného plánu, ktorý reflektuje na vývoj v danej lokalite. 

Staršie projekty:

Slovak Restaurants s.r.o. a Slovak Games s.r.o., exkluzívne herne Go4Games (Nie sme fanúšikovia hazardu ale obchod v Komárne s plochou vyše 266 m2 bez parkoviska sa prenajímal naozaj ťažko. V rámci toho sme našli klienta, ktorý je v danom odvetví považovaný za jednotku na trhu)

PENOVÝ RAJ sieť samoobslužných autoumyvárok spoločnosti M&S GLOBWASH,a.s.

Areál VD STAVBA KOMÁRNO predaj výrobno-skladovej budovy s úžitkovou plochou 500 m2 pre www.motoolej.eu

Priemyselný areál JOKEY Komárno prenájom skladovej budovy

Priemyselný areál bývalej tapetárne MARTAP a.s., Martin predaj skladovej a administratívnej budovy

Priemyselný park TRENS /FORESPO TN a.s./ Trenčín - predaj a prenájom administratívnej budovy, pokračujúci predaj priemyselného pozemku 22.000 m2,  polyfunkčnej budovy

Priemyselný park TECHNICKÉ SKLO v Bratislave časti Dúbravka - predaj pozemkov, administratívnych, výrobnych a skladových nehnuteľností. Medzi našich klientov patria spoločnosti: CCS - logistika,  Mikro SK - Leica, COM-KLÍMA - klimatizácia a vzduchotechnika, OFFICE PRO - veľkoobchod s kancelárskym nábytkom, TRIV - sťahovacia spoločnosť, HESSIA - trafostanice a iné, pokračujúci predaj budov a pozemkov

ZLATOKOV predaj budovy v centre mesta Banská Bystrica na Dolnej ulici

NAY ELEKTRODOM predaj pozemku spoločnosti NAY a.s.

HEINEKEN predaj penzionu v areáli Termálneho kúpaliska v Patinciach

NEXT XXI
prenájom novostavby administratívnej budovy v Komárne

KOMÁRNO SHOPPING CENTER prenájom obchodných a kancelárskych priestorov v novozrekonštruovanom obchodnom dome v Komárne

Areál REMESLOSLUŽBY v centre mesta Nové Zámky - predaj

Rezidencia bývalej nemeckej veľvyslankyne v Bratislave - predaj

Prvá stavebná sporiteľňa predaj rodinného domu bývalého člena predstavenstva

Slovenská konsolidačná banka analýza predajnosti súboru 300 nehnuteľností

Priemyselný park v Kolárove
predaj pozemkov, prenájom výrobnej haly

HRIVIS GROUP predaj pozemku SEKO CENTER v Komárne

GREEN PARK RESIDENCE
vlastný developerský projekt výstavby 24 moderných bytov v nadštandardnom prevedení za štandardné ceny.