AUTHENTIC - štýlové bývanie

AUTHENTIC - štýlové nájomné bývanie. Tvoria ho byty v starom meštianskom dome (rok výstavby cca 1900), ktorý sa postupne rekonštruuje. Nachádza sa v historickej časti mesta Komárno v blízkosti termálneho kúpaliska, rieky Váh, centra mesta ako aj obchodov, tržnice a pošty.

         

K dispozícii je už veľký 1 izbový apartmán (45 m2) so samostatným vchodom. Prešiel kompletnou "autentickou" rekonštrukciou, v rámci ktorej sme sa snažili zachovať v maximálnej miere všetko pôvodné, doplnené o moderné zariadenia kuchyne, kúpeľne ako aj vykurovania. K dispozícii je DSL internet a káblová televízia. Pozostáva z jednej veľkej izby (25 m2), priestrannej kuchyne, kúpeľne a wc. V izbe sú pôvodné dubové parkety, drevené okenice ako aj kazety pod oknami. 

                             

Pripravujeme:

- 3 izbový apartmán - 90 m2

- STUDIO v podkroví domu - 45 m2

- STUDIO v podkroví domu - 35 m2

V meste a okolí sa nachádzajú:

Historické pamätihodnosti: Csokonaiho socha, Vojenský kostol, Pevnosť Bastion, Kostol Sv. Rozálie, Klapkové námestie, Kostol Sv. Ondreja, Dôstojnícky pavilón, Trojičný stĺp, Celemantia - Rímsky vojenský tábor v Iži a iné.

Rekreácia a šport: Termálne kúpalisko, Wellness Patince, Športová hala, Cyklotrasa, Tenisová hala, rieky Dunaj, Váh, Nitra, Mŕtve rameno Váhu a pod.

Obchody a služby: OD Ister, Pošta, Mestská tržnica, Potraviny, Lekáreň a iné.

Nájdete nás:

Zaujímavé linky:

http://sk.wikipedia.org/wiki/Kom%C3%A1rno

http://www.komarno.sk/start.html

Pre aktuálne informácie prosím vyplňte kontaktný formulár:Polia označené * sú povinné.