3399 Na predaj administratívna/polyfunkčná budova v Bátorových Kosihách - 1500 m2

 

Kategória:

obchodné priestory

Mesto:

Bátorove Kosihy

Cena:
Dátum: 2019-12-09

ALTAGRIC Reality ponúka exkluzívne na predaj administratívnu budovu v centre obce Bátorove Kosihy, vzdialený iba 30 km od Komárna, 27 km od Štúrova a 35 km od Nových Zámkov. Polyfunkčná dvojpodlažná a čiastočne podpivničená budova s celkovou úžitkovou plochou cca. 1500 m2 sa nachádza na nároží frekventovanej križovatky. Prístup k nej je z hlavnej cesty na parkovisko pred budovou a samostatným vjazdom do dvora.

 
V súčasnosti je členenie objektu na prízemí je nasledovné: reštaurácia so samostatným vstupom, veterinárna ambulancia so samostatným vstupom. Hlavným vstupom sa dostaneme na chodbu z ktorej je prístupné mäsiarstvo, lekáreň, čakáreň a dve ambulancie. Schodiskom sa dostanem do suterénu a na poschodie, kde sa nachádzajú administratívne priestory. Poschodie je prístupné aj druhým schodiskom.
 
Budova pochádza zo sedemdesiatych rokoch minulého storočia. Bola založená na železobetónových pásových základoch a zhotovená klasickou murovanou technológiou, stropy boli zhotovené ako monolitické železobetónové. Výplne otvorov sú drevené okná s jednoduchým zasklením, vstupné dvere sú kovové so sklenenou výplňou. Strecha je viacvrstvová,
izolovaná plochá pokrytá lepenkou.
 
Budova je v súčasnosti vybavená nasledovným technologickým zariadením: zdravoinštaláciou, elektroinštaláciou (silno a slaboprúd), bleskozvod, TZB (vnútorný vodovod, zdravotechnika, kanalizácia, príprava teplej úžitkovej vody, ústredné
vykurovanie, splašková kanalizácia napojená na samostatnú žumpu) a jednotlivé prípojky na dostupné inžinierske siete.
 
Časť priestorov je prenajatá, administratívne priestory sú voľné. Vo dvore sa nachádza 5 garáží a 13 parkovacích miest.
 
K dispozícií je aj štúdia rekonštrukcie poschodia na 11 bytov.
 
Výhody: budova predstavuje zaujímavú investičnú príležitosť ako ubytovacie zariadenie, byty alebo polyfunkčná/administratívna budova. Cena v RK.
 
Odporúčam obhliadku!
 
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie ALTAGRIC Reality, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
 
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Kontaktujte nás a pomôžeme Vám vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.
 
Kontakt : Adrián Lévay
GSM : 0905 777 001
E-mail: levay@altagric.sk
 

  

Mám záujem o vyššie uvedenú nehnuteľnosť. Prosím kontaktujte ma.

Polia označené * sú povinné.