3347P Na prenájom 2-izbový tehlový byt v centre Komárna

 

Kategória:

byty

Mesto:

Komárno

Cena: 470 € (14 159 SKK)
Dátum: 2019-12-18
ALTAGRIC Reality ponúka na prenájom čiastočne zariadený 2-izbový tehlový byt s vlastným kúrením a výrobou teplej úžitkovej vody v centre mesta Komárno. Byt s celkovou výmerou 60 m2 sa nachádza na nižšom poschodí tehlového bytového domu.
 
Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne s jedálenskou časťou a špajzou, svetlej obývačky, spálne s garderóbou, kúpeľne s vaňou a toaletou a prislúcha k nemu aj pivničný priestor.
 
Kompletná rekonštrukcia bytu bola realizovaná v rokoch 2007 a 2019. V rámci rekonštrukcie bytu boli vymenené všetky podlahy, okná, rozvody, radiátory, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, a bola zmenená aj dispozícia. 
 
Vykurovanie v izbách je riešené modernými elektrickými konvektormi značky Adax Neo a podlahovým kúrením v kuchyni a kúpeľni. Teplú úžitkovú vodu zabezpečuje elektrický bojler(80l). Parkovanie je možné pred obytným domom. Zariadenie bytu vidíte na fotkách, automatická pračka a chladnička s mrazničkou je tiež k dispozícií. 
 
Nájomné a preddavok na réžiu: 470€/mesiac.
Kaucia: 1 000€.
 
Výhody: kvalitný tehlový byt, v cene internet a TV, centrum.
 
Odporúčam obhliadku!
 
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie ALTAGRIC Reality, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
 
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Kontaktujte nás a pomôžeme Vám vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.
 
Kontakt : Adrián Lévay
GSM : 0905 777 001
E-mail: levay@altagric.sk

 

 

  

Mám záujem o vyššie uvedenú nehnuteľnosť. Prosím kontaktujte ma.

Polia označené * sú povinné.